Mağaza sahibi olanların merak ettiği pek çok şey var. Bunlardan birisi branda tabela fiyatları olarak yer almakta. Bu başlık altında bilgi vermek istiyoruz.

Branda, tasarım sektöründe yaygın olarak kullanılan bir ürün olarak bizlerin karşısına çıkıyor olmakta. Kalitesi ve su geçirmez özelliği ile pek çok yerde kullanılan bu ürün, tabela yapımında da tercih edilen bir materyal. Bu başlıkta sizlere ürünün fiyatlarının yanı sıra ürün hakkında da bilgiler vermek istiyoruz ki buna göre en doğru kararı vermiş olun.

Branda Tabela ve Özellikleri

Branda tabela, branda malzemesinden elde edilen bir ürün. Bütçe dostu olmasıyla bilinen branda tabelalar 440 gram Avrupa brandadan ortaya çıkar. Avrupa branda, yüksek kalite malzemeye sahip olan ve başarılı bir dokuya sahip ürün. Bundan dolayı fiyatı bir miktar yüksek olsa da bu tür tabelalar uzun ömürlü ve başarılı bir şekilde kullanılabilir.

Ürünün bilinmesi gereken bir diğer özelliği ışıklı ve ışıksız olarak üretilebiliyor olması. Ürüne sahip olmak isteyen mağaza sahipleri, ister ışıklı tabelaya sahip olup geceleri net görünen bir tabela kullanabilir ister ışık eklemeyerek tabelayı daha sade geliştirebilir.

Sizlere branda tabela fiyatları hakkında bilgi sunmadan önce bu tür tabelaların dayanıklılığından da bahsetmek isteriz. Uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeken branda tabelalar, solmama garantisi ile yıllar geçse de harika bir performansa olanak tanıyor. Bu tür tabelaların dayanıklılığının yanı sıra değişken olması da büyük bir avantaj katıyor. Örneğin tabelada değişiklik olması gerektiğinde çok rahat bir şekilde değişim sağlanabiliyor.

Bu tür tabelaların kurumsal müşterilere sağladığı bir diğer özellik demir kasadan üretiliyor olması. Ön yüzü değiştirilebilir bu ürünün kasası demirden yapılıyor. Bu da ürünün daha sağlam bir şekilde yerinde durması anlamına geliyor.

branda tabela fiyatları

Bunun yanı sıra ürün ile ilgili anlatılması gereken bir diğer şey boyutları olmakta. Boyutlar ister yatay ister dikey şekilde kullanıcının istediği şekilde ayarlanıyor. Dikdörtgen, kare veya uzun tabelalar tercih edilebilir. Müşteri isterse demir kasa haricinde daha sade bir branda tabela da tercih edebilir.

Branda Tabela Kullanım Alanları

Siz değerli okurlarımız için branda tabela fiyatları öncesinde bu türdeki tabelaların kullanım alanlarını açıklamamız gerekiyor. Branda tabelalar, pek çok alanda kullanılabilir. Bu tabelaların kullanım alanlarından birisi mağazaların girişte bir tabelaya sahip olması. Bu kullanım alanı ile öne çıkan 440 gram Avrupa branda tabela, sıklıkla tercih edilen bir tabela çeşidi olmakta.

Branda tabelaların açıklanması gereken birçok kullanım alanı mevcut olsa da bu çeşide sahip tabelaların genel kullanım amacı mağazaların kendi mağazasını tanıtması olmakta. Müşteriler, bir mağazaya girerken hangi mağaza olduğunu tabelalar sayesinde anlıyor. Özetle en büyük kullanım alanı mağaza tabelaları olarak yer alıyor.

Branda tabelalar mağaza tabelaları dışında eğitim kurumu, kamu kurumu, ofis, hastane, restoran, cafe, tamirci ve bunun gibi pek çok yerde kullanılabilir.

Branda Tabela Fiyatları

Branda tabelaların fiyatlarının belirlenmesi için pek çok kriter bizlerin karşısına çıkıyor. Bunlardan birisi kullanılan malzemelerin fiyatları olarak yer alıyor. Her malzemenin fiyatı ne olursa ona göre bir fiyat belirleniyor.

Malzemelerin fiyatının yanı sıra tabela eğer takılacaksa ulaşım masrafı ve personel masrafı da branda tabela fiyatları arasına eklenen bir diğer kriter olmakta. Bunun yanı sıra daha pek çok unsur bulunuyor. Fiyatlar, masraflar arttıkça değişkenlik gösterebilir. Firmalar, mümkün oldukça en uygun fiyatı müşterilerine yansıtmaya gayret eder.