İstanbul nüfusunun her geçen gün yükselmeye devam etmesi işletmeler için talebin artması anlamına geliyor. Ancak müşteri sayıları devamlı olarak artarken yeni açılan işletmelerin sayısının da arttığının unutulmaması gerekli. Her sektörde yeni firmaların katılımı söz konusu olduğundan rekabet çok ciddi seviyede artış gösteriyor. Rekabette öne geçmek için her fırsatın değerlendirilmesi çok önemli.

Reklamcılık sektörü rakiplerini saf dışı bırakmak ve sektörde iddialı bir hale gelmek isteyen markalar için en önemli yardımcılardan bir tanesi. Gerçekleştirilecek olan reklamcılık hizmetleri kısa sürede etkilerini göstererek firmaları rakiplerinin önüne geçirebilir. Reklamcılık faaliyetlerinin ilk sırasında da tabelalar yer alıyor. İstanbul’un her bölgesinde tabela tasarımı ve üretimine ihtiyaç duyulmakta.

Beylikdüzü diğer İstanbul ilçeleri gibi popüler ve kalabalık ilçelerden bir tanesi. Çok sayıda işletme rakiplerinin önüne geçmek adına özel kampanyalar ve çalışmalar yapıyor. Beylikdüzü tabelacı olarak hizmet veren firmalar bu süreçte önemli bir rol oynamakta. Doğru firmalar seçilirse harika tabelalar ile kısa sürede markalar olmak istedikleri seviyeye çıkmayı başarabilirler.

Tabela Çeşitleri Arasından Doğru Seçimi Yapın

Firmanız için Beylikdüzü tabelacı arayışınız varsa ilk etapta hangi tür tabela tercih edeceğinize karar vermeniz gerekli. Tabelaların üretimini gerçekleştirecek olan reklam firması sizlere bolca seçenek sunacak. Bulunduğunuz sektör, işletmenizin konumu ve planladığınız harcama miktarına göre tabela çeşidine karar verebilirsiniz. Tabelaların özellikleri ve etkileri net bir şekilde sizlere sunulacaktır.

Totem Tabelalar

Tabela sektörünün gözbebeği olan totem tabelalar tercih edebileceğiniz ilk ürün. Yapıya monte edilmemesi, çok uzak mesafelerden fark edilmesi ve her zaman dikkat çekebilmesi sebebiyle totem tabelalar en yüksek etkileri gösteren ürünlerden bir tanesi. Beylikdüzü tabelacı hizmetini alırken totem tabela modellerini görmeden kararınızı vermemeniz gerekiyor.

Çatı Tabela Modelleri

Tabelaların daha fazla dikkat çekebilmesi için olabildiğince yüksek konumlandırılması gerekir. Totem tabelaların çok fazla tercih edilmesinin başlıca sebebi de budur. Ancak totem tabelalar için yer yoksa ya da ekstra bir tabela ile insanların tüm dikkati çekilmek isteniyorsa çatı tabela modelleri tercih edilebilir. Yapının çatı kısmında konumlandırılan bu ürünler muhteşem bir tanıtım yapmayı başaracaktır.

Kutu Harf Tabelalar

Kutu harf tabelalar sürekli olarak gördüğümüz tabela modelleridir. İşletmelerin ismini gösteren ve işletmenin bulunduğu konuma bakıldığında fark edilmesini sağlayan ürünlerdir. Kutu harf ile yapıldığında çok daha dikkat çekici olan bu tabelalar zamanla silinme ya da benzeri bir deformasyona uğramaz. Uzun ömürlü ürünlerdir ve her işletmede olması gereklidir.

Işıklı Standart Tabelalar

Tabelaların hayatımıza ilk girdiği formu ışıklı tabelalardır. İşletmelerin isimlerini insanlara gösteren bu tabelalar ışıklı yapıları sayesinde gece saatlerinde de rahatlıkla okunur. Işıklı bir yapıda olan ve doğru planlanan bu tabelalar karanlıkta dahi uzak mesafeden okunabilir. En uygun fiyatlı tabela modelleri olarak gösterilirken Beylikdüzü tabelacı olarak hizmet veren işletmelerin tamamında bulunur.

Tabela ve Reklamcılık Harcamaları Kazandırıyor!

İşletmelerin düzenli olarak ödediği giderlere ek olarak reklamcılık ya da tabela için de ödeme yapması her dönemde mümkün görünmüyor. Ancak bazı markalar harcama kalemlerini düzenlerken ilk sıraya her zaman reklamcılık faaliyetlerini yazıyorlar. Bunun sebebi de reklamcılık için yapılan harcamaların işletmelere ciddi geri dönüşlerinin yapılması.

Araştırmalar tabela ve reklamcılık faaliyetlerine düzenli olarak yatırım yapan firmaların her zaman kazancının arttığını göstermekte. Doğru tabela seçimleri ve reklamcılık faaliyetleri ile birlikte ciddi kazanımlar elde edilebilir. Tabela için tek bir defaya mahsus harcama yapılırken kazanımlar her dönemde devam eder. Böylece firmalar için son derece kazançlı bir alışveriş gerçekleşmiş olur.

Tabela ve Reklam İçin Uygun Ödeme Seçenekleri

İşletmelerin gerçekleştirdiği reklamcılık harcamaları her ne kadar geri dönüş sağlıyor olsa da doğru adreslerden yapılması son derece önemli. Beylikdüzü tabelacı arayışı yapılırken her zaman fiyat/performans oranlarının karşılaştırılması gerekiyor. Aksi halde olması gerekenin çok üzerinde harcamalar yapılabilir.

Ödeme seçenekleri de tabela ve reklamcılık hizmeti alınırken oldukça önemli. Kredi kartına taksit seçenekleri sunan firmalar tercih ederseniz işletmeniz için çok daha doğru bir adım atmış olursunuz. Ödeme planının aylara bölünmesi reklamcılık sayesinde elde ettiğiniz gelirler ile taksitlerin ödenmesini ve bu şekilde işletmeye herhangi bir yük olmamasını sağlayacaktır.