Standart özelliklere sahip baskılı küp bloknot 1.000 adeti 5.300TL’dir. Standart küp bloknot ürünün bazı özellikleri şu şekilde;

  • 4 Renk baskı kalitesi
  • 8x8x5 CM ölçülerinde
  • Kutu 250GR. Amerikan Bristol
  • İç kağıt 80GR. 1. Hamur kağıt

Baskılı bloknot ürünümüzün, kapak ve iç kağıt baskısı 4 renk olarak hizmete sunulmaktadır. Tercihe göre, siyah beyaz olarak işleme alınabilir. Promosyon alanında en çok tercih edilen ürünümüz arasında baskılı küp bloknot bulunmaktadır. Küp blonot fiyat teklifimiz, standart ürünümüz için geçerlidir.

Şimdi Teklif Alın!

Küp Bloknot Matbaa Baskısı

Küp bloknot ürünü, matbaa makinelerinde işleme alınan bir üründür. Baskılı küp bloknot matbaa ürünü olduğu için farklı aşamalardan geçerek sizlere ulaştırılır. Öncelikle bu ürünün bir tasarımı olmalıdır. Tasarım, belirtilen ölçüler içinde olmalıdır. Tasarımı hazır olan işler için, %5 indirim uygulanmaktadır. Tasarımı hazır olmaya işler için, tasarım ekibimiz tarafından bir taslak oluşturulur. Bu taslak üzerinden karar sağlanır ve baskı işlemine geçilir.

Küp Bloknot Ölçüleri

Matbaa baskısında standart ölçülerin dışına çıkmak, maaliyeti etkileyen bir durumdur. Küp bloknot ölçüleri, maliyeti en aşağı indirecek şekilde düzenlenmiştir. Küp bloknot ölçüleri standart olarak 8x8x5 cm’dir.

Küp Bloknot Tasarımları

Küp bloknot tasarımları, kolaylıkla yapılabilir. Ürünün fazla bir çalışma alanı yoktur. Burada dikkat edilmesi gerekilen, bir kaç durum vardır. İlk olarak hızlı bir şekilde, karşı tarafa firmanızı yansıtmanız gerekir. Bunun için mutlaka logo kullanımı sağlanmalı. Kullanılacak renkler, sıcak tonlarda olmalı. Küp bloknot ürünü, çalışma masalarında kullanılmaktadır. Bundan kaynaklı patlayan renklerden uzak durulmalıdır. Bunun nedeni, çalışan kişinin dikkatini bozmamaktır. Sıcak tonların kullanılması, sizi sevilen bir marka yapacaktır.

Baskılı Küp Bloknot Fiyatları

Baskılı küp bloknot fiyatları 5.300TL’den başlamaktadır. Seçilen özelliğe göre, fiyat değişmektedir. Bu özellikler, ürünün adeti ve baskı özelliğidir. Standart baskılı küp bloknot ürünümüz dışında, lak baskılı küp bloknot ürünümüz bulunmaktadır. Lak, belirtilen alanlarda kabartma sağlanması demektir. Kabartma lak sayesinde baskıya dokunulduğu zaman farklı bir his vermektedir. Standart üründünden daha dikkat çekicidir. Bu çekicilik fiyata yansımaktadır. Kabartma Lak küp blonot fiyatlarımız 5.800TL’den başlamaktadır.

Promosyon ürünlerimiz arasında, küp bloknot ürünü sıkça tercih edilen bir üründür. Bunun dışında, cepli dosya ürünümüz, kurumsal firmalara tarafından tercih edilmektedir. Cepli dosya fiyatları için linke tıklayarak, gerekli bilgiyi alabilirsiniz.