Baskılı küp bloknot ürünleri, kurumsal firmalarda sıkça tercih edilen bir üründür. Baskılı bloknot ürünün baskısı, matbaa tarafından gerçekleştirilir ve size hazır teslim edilir. Sizler, firmanız adına dağıtım işlemini gerçekleştirirsiniz. Küp bloknot ürünü dış kutusu ve içerisinde kağıt bulundurularak sizlere teslim edilir. Dış kutusuna, firmanızı tanıtan bir tasarım hazırlanır. İç kağıt kısmında, logonuzun bulunması sade ve şık bir görüntü oluşturur. Küp bloknot ürünü promosyon için en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.

Uygun Küp Bloknot Fiyatları

Küp bloknot baskı ürününün, promosyon alanında etkili olmasının bir çok etkeni mevcut. Kurumsal alanda masa başı çalışmalarını sürdüren kişiler, sürekli not alma ihtiyacına sahiptir. Önümüzde bilgisayar olmasına rağmen, bir not almak istediğimizde mutlaka kalem ve kağıt ikilisini ararız. Burada büyük boyutta kağıtlar bulundurmak oldukça zordur. Büyük boyutta bulunan kağıtlar, israfa ve yer işgaline neden olacaktır. Küp bloknot ürün ölçüsü oldukça kullanışlı olup, her masada bulundurulabilir.

Bloknot ürünleri küp ve tutkallı olarak üretilebilir. Küp bloknot ürünleri, tercihe ve bütçeye göre farklılık gösterebilir. Fiyat karşılaştırması yapmak istersek, küp bloknot fiyatları daha uygundur. Bunun başlıca nedeni, küp bloknot promosyon ürünü tek kutu ve sayfa içeriğine sahip olup baskı aşaması oldukça kolaydır. Tutkallı bloknot ürünlerinde, baskı ve yapıştırma işlemi mevcuttur. Baskı sonrası yapıştırma işleminde işçilik maliyeti bulunduğu için, fiyat olarak daha pahalı bir üründür. Eğer boyut olarak A5, A4 türünde baskılı bloknot istiyorsanız, tutkallı bloknot ürünleri sizin için daha uygun olacaktır.

Bloknot Promosyon Fiyatları

Bloknot ürünlerinde fiyat çalışması yapmak için bir çok özellik vardır. Bu özellikler, sizin tercihinize ve bütçenize göre farklılık göstermektedir. Detaylı fiyat çalışması ve bilgi için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Baskılı küp bloknot fiyatları için ilgili yazımızı okuyarak, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazımızda, ürün ölçüsü, özellikleri ve fiyat bilgileri bulunmaktadır. Sipariş kararınız aldıysanız iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.