Baskılı bloknot ürünleri, kurumsal firmalar tarafından tercih edilen promosyon ürünüdür. Baskılı bloknot ürünleri için, küp bloknot ve tutkallı bloknot üretimi bulunmaktadır. Bloknot ürünü, hızlıca not almaya yarayan bir üründür. Kurumsal değere önem veren firmalar, promosyon olarak bloknot ürünlerini baskılı olarak tercih etmektedirler. Baskılı olmasıyla, firma logoları ve iletişim bilgileri rahatlıkla konumlandırılabilir. Sizde her masada yer almak için bloknot promosyon ürünün tercih edebilirsiniz.

Nano Matbaa ve Reklamcılık olarak, promosyon alanında hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve üstün baskı kalitesiyle, dilediğiniz renklerde %99 uyum oranı yakalıyoruz. Küp bloknot ürünleri, kareli olarak tercih edilmektedir. Birde tutkallı bloknot ürünleri mevcuttur. Küp bloknot aksine, ölçüleri oldukça fazladır. A5 ve A4 ebatlarında üretimi mevcuttur. Bu şekilde, daha fazla not alma alanı oluşmaktadır. Sizde amacınıza göre, bloknot ürünleri arasında tercihte bulunabilirsiniz.

Masalarda çözümsel yer edinmek için, baskılı küp bloknot ürünü tercih edebilirsiniz. Kare boyutu sayesinde, masalarda az yer kaplamaktadır. Kullanıcının, hızlı bir not almak isteyişini karşılayabilir. Tutkallı bloknot ürünün aksine küçük olması, daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Tutkallı bloknot ürünleri, toplantılarda veya görüşmelerde not almak için idealdir. Boyutlarının büyük oluşu dilediğiniz şekilde not almanızı sağlamaktadır. Defter olarak da kullanılabilir.

Bloknot Tasarım Süreci

Nano Matbaa ve Reklamcılık olarak, tasarımından teslimatına kadar tüm işlemleri yapmaktayız. Firma bünyenizde grafik tasarım çalışanı mevcut olmayabilir. Bu durumlarda, grafiker ekip arkadaşlarımız sizlere en uygun tasarımı oluşturacaktır. Logonuz ve kurum renklerinizle bağlantılı olarak, kurumsal çizgiyi kaybetmeden tasarım adımları atılır.

Tasarım sürecince sizlerin fikri oldukça önemlidir. Grafiker arkadaşlarımız, logo ve renklerinizden yola çıkarak bir tasarım oluşturmaktadırlar. Oluşturula tasarım, tarafınıza iletilir. Tasarım üzerinde değişiklik yapmak veya  farklı fikir belirtmeniz durumunda, hızlıca düzeltmeler yapılır. Düzeltmeler sonucu, baskı öncesi son onay için tarafınıza iletilir. Bu durumda, gönderilen çalışmayı detaylı bir şekilde inceleyeniz. İnceleme sonrası, onay vermeniz gerekmektedir. Onay sonrası, bloknot ürünü baskıya alınmaktadır.

Baskılı küp bloknot ürününün tasarımı tarafınızdan yapıldıysa bizlere iletebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız, tasarımınızı baskıya hazır hale getirecektir. Bu durumda baskı öncesi son onay için tarafınıza yeniden görsel çalışma iletilmektedir. Onay vermeniz durumunda baskı işlemine geçilmektedir. Hazır bir tasarımınızın olması, teslimat sürecini olumlu olarak etkilemektedir.

Küp Bloknot Fiyat Teklifi

Bloknot Ürününde Baskı Süreci

Baskı sürecine geçebilmemiz için grafik çalışmasına onay vermeniz gerekmektedir. Onay sonrası, çalışmalar imalat bölümüne aktarılır ve baskı süreci başlar. Baskı süreci ortalama 3 iş günü sürmektedir. Bu süreç, ürün boyutuna ve adetine göre farklılık göstermektedir.

İmalat süreci, dış kapak basımıyla başlar. Eğer küp bloknot ürünü tercih ediliyorsa, dış kapak basımı gerçekleştirilir. Baskı işlemi gerçekleştirildikten sonra, selefon bölümüne geçilir. Selefon sayesinde, ürün uzun ömürlü kullanıma sahip olur. Yüksek adetli işler için dağıtım süreci fazladır. Ürünlerimizde selefon olduğu için bu gün basılan bir ürün 1 sene sonra bile aynı kalitede olacaktır. Selefon işlemi sonrası, kesim işlemine geçilir. Küp bloknot ürünü için oluşturulan kalıplarda kesim işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde dış kapak üretimi tamamlanır. Tutkallı bloknot ürünlerinde de üretim süreci bu şekilde ilerler.

Bloknot ürünlerinde dış kapak basımı sonrası, iç sayfalara geçilir. İç sayfalarda üstün baskı kalitesinde hazırlanır. İç sayfalarının baskısı A4 kağıdına basılmaktadır. Baskı sonrası, kesim işlemi gerçekleştirilir ve paketleme sürecine geçilir. Küp bloknot ürünlerinde, dış kutusu tarafımızca katlanır ve iç sayfalar kutulara doldurulur. Tutkallı bloknot ürünlerinde, iç sayfalar belirli adetlerde birleştirilir ve tepe kısmına tutkal sürülür. Tutkal sürüldükten sonra dış kapak, baskılı sayfalara tepeden yapıştırılır. Bu şekilde ürünün üretimi tamamlanır.

Uygun Küp Bloknot Fiyatları
Küp Bloknot

Baskılı Bloknot Fiyatı

Baskılı bloknot ürünlerinde fiyat belirlemek için öncelikle adet önemlidir. Adet sayısının yüksek olması, fiyatlandırmada uygunluk sağlamaktadır. Baskılı bloknot fiyatları 2.000TL ile 8.000TL arasında farklılık göstermektedir. Detaylı fiyatlandırma için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Matbaa ürünlerimiz ve reklam sektöründeki hizmetlerimizden faydalanın. Şimdi iletişime geçin ve ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olsunlar.