Öncelikle ürünümüz hakkında birkaç bilgi vermek isteriz. Banko arkası tabela, kullanım alanını belirtilmek amacıyla bu isme sahiptir. Tabela üretimlerinde, banko arkası tabela gibi özel bir ürün mevcut değildir. Banko arkası sadece ürünün montaj bölgesini belirtmek amacıyla söylenmektedir. Malzeme olarak, diğer tabela ürünleriyle aynı malzemeye sahiptir. Tek farkı, özel istekler doğrultusunda normal tabelalardan çok farklı malzemeler kullanılabilir. Bunun nedeni iç mekanda oluşudur. İç mekanda bulunan tabelalar, ömürlük kullanıma sahiptir ve her türlü malzeme kullanılabilir.

Banko arkası tabela, kurumsal bir ortam yaratmak amacıyla montajlanır. Banko arkasına veya fuar stantlarınıza montajı gerçekleştirilebilir. Ana mekanla uyumlu olması göz önünde bulundurulur. Mekanın mimarı tasarımı ve renkleri ele alınarak, mekana uyumlu bir tasarım gerektirmektedir. Firma içerisinde bir çok alanda kullanılabilir.

Banko arkası tabelalar, sadece karşılama alanında sınırlı değildir. Toplantı odalarında, bekleme odalarında ve fuar alanlarınızda kullanabilirsiniz. Işıklı ve ışıksız üretimiyle dilediğiniz tasarımda ürüne sahip olabilirsiniz.

Banko Arkası Tabela Çeşitleri

Banko arkası tabela ürünlerinde, kurumsal tasarımın dışına çıkılmaması gerekmektedir. Banko, müşteriyi karşılayan ilk alan olduğu için, banko arkası tabelayı gören kişilerin firma rengi ve kurumsal adınız hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Bundan dolayı, kurumsal tasarımınızdan dışarıya çıkmamanızı önermekteyiz.

Banko arkası tabelalarda birçok malzeme kullanılabilir. Gold, bronz, silver paslanmaz alikobant malzeme. Pleksi kutu harf malzemesi gibi birçok malzeme mevcuttur. Malzeme seçimi tamamen sizin isteğinize bağlı olarak değişmektedir.

  • Paslanmaz ışıklı veya ışıksız harfler.
  • Pleksi yaprak kesim harfler.
  • Kutu harf kabartmalı kesim harfler.
  • Vintage tasarımda paslanmaz harfler.
  • Fırın boyalı demir harfler.

Yukarıda verilenler sizin için bir örnek olabilir. Tabii malzeme seçimi olarak bir sınır yoktur. Daha net ve kurumunuza uygun banko arkası tabelası için mutlaka yerinde fikir alışverişi yapılmalıdır.

Banko Arkası Tabela Fiyatları

Bu konuda net fiyat vermemiz için yerinde keşif yapılmalıdır. Kullanılacak malzeme, zemin ölçüsü gibi fiyatı etkileyen unsurlar bulunmaktadır. Eğer banko arkası fiyatları için ortalama bir fiyat öğrenmek isterseniz 2.800TL ile 13.000TL arasında farklılık göstermektedir.

Belirtilen fiyatlar ortalama olmakla birlikte, -/+ fiyat farkı olabilmektedir. Karşılıklı fikir alışverişi ve fiyat bilgisi için mutlaka iletişime geçiniz.

Krom Paslanmaz Tabela Örnekleri

Paslanmaz tabelaları, ömür boyu garantilidir. Gold, silver ve  bronz olarak farklı seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler arasında en çok gold tercih edilmektedir. Krom paslanmaz tabelalar, yaprak kesim veya kabartmalı olarak üretilmektedir. Sağlamlığı sayesinde dış mekanda kullanıma uygundur. Banko arkası tabelalarda, kurumsallığı korumak için sıkça tercih edilmektedir. Daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz krom paslanmaz tabela örnekleri;

Krom paslanmaz tabela hakkında detaylı bilgi için; https://nanoreklamcilik.com/krom-paslanmaz-tabela/

Pleksi Tabela Örnekleri

Pleksi tabelalar, ön kısmı akrilik malzeme ve yanak kısmı paslanmaz alüminyumdan üretilmektedir. Bu şekilde, okunabilirliği arttırılmaktadır. Yaprak kesim pleksilerde, ufak bir kabartma gözükmektedir ve şık bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Daha önce yapmış olduğumuz pleksi tabela örnekleri;

Pleksi tabela modelleri ve detaylı bilgi için; https://nanoreklamcilik.com/pleksi-tabela/

Yukarıda banko arkası tabela için daha önce yapmış olduğumuz çalışmalar mevcut. Sizde banko arkası tabela hizmeti için bizimle iletişime geçin ve detaylı bilgi sahibi olun.