Bazı müşteriler hizmet almak istediklerinde afiş / poster baskı hakkında detaylı bilgiye sahip olmaya çalışabilir. Gelin sizlere bu bilgileri paylaşalım.

Afiş ve posterler, hayatımızın pek çok alanında karşımıza çıkan ürünler olarak yer alıyor. Örnek vermek gerekirse dış mekanda gezerken pek çok tarafta afiş ve posterler ile karşılaşabiliyoruz. Bunlar reklam, kampanya, etkinlik veya farklı amaçlarla asılabiliyor.

Afiş / Poster Baskı

Afiş veya poster, çeşitli amaçlarla uygulanan bir yöntem. Pek çok alanda asılabilen bu ürünler genel olarak reklam amaçlı olarak pazarlamada öne çıkıyor. Örnek vermek gerekirse bir binanın tepesinde aşağıya doğru inen baskılarda bahsedebiliriz. Bu gibi birçok afiş / poster baskı örneği sağlanabilir.

Bir diğer örnek olarak bina içerisinde karşımıza çıkan afiş veya poster baskı örneklerini de gösterebiliriz. Bu baskılar hem yapıştırılabilir hem de ayrı bir şekilde duvarda yer alabilir. Bu kararı müşterinin kendisi veriyor.

Afiş / Poster Baskı ve Özellikleri

Bu baskının sunduğu özelliklerden birisi 440 gram Avrupa branda ile beraber kullanılması. 440 gram Avrupa vinil branda, sunduğu harika kalite ile öne çıkıyor. Kalın yapısı sayesinde dayanıklılığı ile öne çıkan bu branda, aynı zamanda büyük boyutlarda cephe kaplama için de sıklıkla tercih edilen bir yapı olmakta. Müşterilerin isteğine göre farklı boyut ve fiyatlarda sunulan bu ürünün üzerine eklenecek olan tasarım en iyi şekilde basılıp bu şekilde insanlarla buluşuyor. Özetle 440 gram Avrupa vinil branda, muazzam imkanlarla karşımıza çıkıyor.

Avrupa menşei ürün olan afiş / poster baskı, 6PASS baskı kalitesi ile beraber üretilmekte. Baskı kalitesi, baskının ne kadar iyi olacağını gösteren bir durum. Bir baskı, ne kadar iyi olursa o kadar kaliteli bir ürün ortaya çıkar. 6PASS, baskının renklerinin harika bir şekilde yapılacağını gösteren bir olay. Özetle müşteriler, bu baskı kalitesiyle canlı renkler içeren bir postere sahip oluyor.

Bu ürünün sunduğu bir diğer özellik cephe kaplama, duvar kaplama veya kaplama yapmadan kullanım imkanı olarak yer alıyor. Afiş kullanmak isteyen müşteriler, ister firmadan destek alarak ister kendisi yerleştirerek ürüne sahip olmakta. Afiş baskı, bu anlamda da önemli bir ayrıcalık sunuyor.

afiş / poster baskı

Afiş ve poster baskılar ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer şey sınırsız ölçü imkanı. Bu ürünü tercih etmek isteyen bir müşteri, istediği ölçülerde ürüne sahip olabilir. Fiyat buna göre en uygun şekilde belirlenir.

Bu Ürünlerin Avantajları

İnsanların yararlanmış olduğu afiş / poster baskı ile ilgili bilinmesi gereken pek çok avantaj karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi ürünün dayanıklılığı yani uzun ömürlü oluşu. Afiş veya poster baskılar, sunduğu dayanıklılık sebebiyle kolay kolay solmayan renklere sahip. Zorlu hava koşullarında dahi bozulmayan ürünler, yıllar geçse de sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaya devam eder.

Renk kalitesini en iyi şekilde korumayı başaran bu baskıların daha pek çok faydası bulunmakta. Bunlardan birisi uygun fiyat güvencesi. Bu alanda çalışma gerçekleştiren firmamız, siz değerli müşterilerine elinden gelen en iyi fiyatı sunarak iş yapıyor. Müşterilerimizin bütçesini aşmadan belirlediğimiz bu fiyatlar, insanlar için büyük fırsatların kapılarının aralanması demek.

En iyi imkanları mümkün kılan afiş / poster baskı üretimi, solmama garantisinin ve uygun fiyatın dışında belirtilen yerde montaj imkanına da olanak tanıyor. Bir müşteri, baskı hizmeti aldığında aldığı hizmet doğrultusunda hazırlanan ürünler, belirlenen konuma montajlanıyor. İster duvar ister zemin ister çatı olsun firma, her noktadan montaj yapıyor.