isikli-disci-tabelas

Bahçelievler Tabelacı ve Dijital Baskı Merkezi

Tabela ve reklam sektörü, son yıllarda inanılmaz bir ilgiye sahip. Bununla birlikte, sektöre katılan birçok firmayla hizmet sayısı artmış durumda. Nano Reklam olarak, 15 yıllık sektör deneyimimiz ve kurumsal hizmet anlayışımızla Bahçelievler tabelacı arayışınıza son veriyoruz.

Firmanız veya işletmeniz için en iyi yatırım aracı, reklam olmuştur. Reklam, sizi müşterinize karşı ilk görüşte anlatan bir alandır. Bizi tercih eden firmaların ilk nedeni, işletmeyi en iyi anlatacak ürünleri üretmemizdir. Her yıl özenle güncellediğimiz makine parkurumuz ve deneyimli ekibimizle, tabela ve dijital baskı ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Bahçelievler tabelacı arayışınıza, en iyi çözümü sunma garantisi veriyoruz. Tabela sektöründe, birçok kurumsal firmaya vermiş olduğumuz hizmetlerle kendimizi ispatlıyor ve sizlerin de çözüm ortağı olmak için can atıyoruz. Tabela ve reklam çalışmalarımızda, A’dan Z’ye hizmet sunmaktayız. Ücretsiz keşif ve aynı gün fiyat teklifimizle süreci hızlandırarak, sonuç odaklı çalışmaktayız.

Bahçelievler Tabelacı Hizmetlerimiz

Bahçelievler tabelacı olarak sunmuş olduğumuz birçok hizmet mevcuttur. Tabela ile sınırlı değiliz. UV-Dijital baskı üretim alanımız, CNC-Lazer Kesim alanımızla birçok alanda proje kapsamlı hizmet sunmaktayız. İşte sunduğumuz bazı hizmetlerin sıralı hali;

 • Tabela Sistemleri
 • Cephe Reklam Sistemleri
 • Dijital Baskı Sistemleri
 • UV Baskı Sistemleri
 • Pleksi Tabela – Kutu Harf Tabela – Gold Paslanmaz Tabela – Branda Tabela – Kompozit Oyma Tabela – Strafor Tabela
 • Folyo Baskı – One Way Vision Baskı – Duvar Kağıdı Baskı

Yukarıda sunduğumuz hizmetler, sektörümüzün sıkça tercih edilen hizmetleridir. Bu hizmetler dışında, özle mimari çözümler ve proje bazlı hizmetlerimizle anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Sosyal medyayı aktif kullanıyor ve güncel projelerimizi burada paylaşıyoruz. Şimdi profilimizi inceleyerek çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. Karşılıklı fikir alışverişi ve ücretsiz keşif için bir telefon uzağınızdayız. Şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Read More
bahcekent-tabelaci-reklamci-dijital-baski-min

Bahçekent tabelacı ve reklamcı

Bahçekent, son dönemde ticari olarak büyük bir ilgiye sahip bölgedir. Bölge işletmecileri, bahçekent tabelacı arayışlarına devam etmekteler. Bu işletmeler arasında sizde olabilirsiniz. Nano Reklamcılık olarak, sektörde bulunduğumuz 15 yıllık deneyimle sizlere hizmet vermek için can atıyoruz. Özel tasarım tabela imalatlarımız dışında, bütçe dostu üretimlerimizle isteklerinizi karşılıyoruz. Ücretsiz keşif ile sizlere bir telefon uzaktayız. Keşif sonrası aynı gün fiyat teklifimizi sunuyor ve karşılıklı fikir alışverişleriyle, işletmenizi en iyi yansıtacak tabelayı üretiyoruz.

Tabela hizmeti alarak, diğer işletmelerden bir adım öne çıkın. Tabelası olmayan işletmeler, müşterileri tarafından bulunabilirlik problemi yaşamaktadır. Tabelalar, ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir. Bu kısım tamamen, sizin isteğinize bağlı olarak şekillenmektedir. Bölgenizde bahçekent tabelacı hizmeti almak istiyorsunuz, şimdi bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahçekent Tabelacı Hizmetlerimiz

Tabela sektöründe bulunduğumuz 15. yılımızda, sizlere sürekli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sürekli hizmet vermek, bizim firma olarak benimsediğimiz kalite standartlarımız arasında bulunmaktadır. Nano Reklamcılık olarak, müşterilerimizi aldıkları hizmetten sonra cevapsız bırakmıyoruz. 2 yıl sözleşmeli garanti sunuyoruz. Bu garantide, birebir değişim garantisi sunuyor ve oluşacak problemleri 36 saat içerisinde, çözüme kavuşturma garantisi sunuyoruz.

Bahçekent tabelacı olarak, bir çok hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizi başlıca sizlere sıralamak ve bilgilendirmesini yapmak istiyoruz. Garantili ve kalite odaklı hizmet anlayışımızla, bir çok kurumsal firmanın tercihi olmayı başardık. Küçük ve büyük işletme fark etmeksizin, sadece kalite odaklı hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. Sizde tabela ve reklam sektöründe kalite odaklı hizmet almak istiyorsanız, şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela ve reklam sektöründe sunduğumuz çözümler;

 • Pleksi Tabela
 • Kutu Harf Tabela
 • Kompozit Oyma Tabela
 • Krom Paslanmaz Tabela
 • Vinil Branda Tabela
 • Eczane Tabelası
 • Strafor Tabela
 • Dişçi Tabelası
 • Dekota Tabela
 • Folyo Baskı ve Uygulama
 • One Way Vision Baskı ve Uygulama
 • UV Baskı Teknolojileri
 • Dijital Baskı Merkezi

Yukarıda genel olarak sunulan hizmetlerimizin listesi mevcuttur. Bu liste dışında, bir çok alt dalı da kapsamaktayız. Bizi arayarak bilgi alabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Güncel çalışmalarımızı, instagram üzerinden inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif için bir telefon uzağınızdayız.

Read More
Baskı kalitesi yükseltme

Baskı Kalitesi Yükseltme Yöntemleri

Baskı kalitesi yükseltme amacıyla uygulanması gereken pek çok şey mevcut. Bunlardan bazılarını siz değerli okurlarımız için açıklamak istiyoruz.

Baskıcılık, günümüzün en önemli mesleklerinden birisi haline geldi. Baskı, bir eseri çoğaltıp onun kopyalarını oluşturmak olarak açıklanabilir. Kitap, dergi ve broşür gibi pek çok baskı üretilebilir. Ayrıca pankart, tabela ve branda gibi üretimlerde de baskı tekniklerinden yararlanılır. Gelişen teknolojisinin etkisiyle de etkili pazarlama yapmak artık daha kolay. Bundan dolayı insanların baskı tekniklerinden en iyi şekilde faydalanması gerekir.

Baskı Kalitesinin Önemi

Bir baskı uygularken baskı kalitesinin yüksek olması önerilir. Baskı kalitesi yükseltme tavsiyelerine geçmeden önce baskı kalitesinin yüksek kalite olmasının öneminden söz etmek gerekir. Baskı kalitesi yüksek oldukça o eser daha kaliteli bir görünüme sahip olur. Bunun pek çok avantajı bulunur. Örneğin tabela için branda baskı yapılacağını düşünelim. Bunun için hemen yüksek kalitede baskı oluşturulur. Üretilen baskı ile beraber müşteriler, tabelayı görünce daha çok incelemek isteyebilir. Bu tabelalar, müşterilerin de odak noktasını değiştirerek pazarlamada etkili bir taktik sunabilir.

Baskı kalitesini yüksek düzeyde tutmanın bir diğer ayrıcalığı müşteri potansiyelinin artması. Etkili kampanyalara sahip branda baskıları kullanmanın pek çok avantajı bulunur. Bunlardan birisi olan müşteri kitlesini yükseltmek, daha çok gelir elde etmek anlamına gelir. Bundan dolayı müşterilerin yüksek kalite sınıfına sahip branda baskıları veya diğer baskı türlerini kullanması gerekir.

Baskı Kalitesi Yükseltme Yolları

Baskı kalitesini arttırmanın pek çok yolu var. Bunlardan birisi baskı için kullanılan kağıt. Kağıt yüzeyi ne kadar kaliteli olursa yapılan baskı da o kadar iyi hale gelir. Firmamız, müşterileri için Avrupa branda kullanıp 6PASS kalitesine ağırlık veriyor. Bu özellikler sayesinde müşterilerin en iyi kalitede baskılara sahip olması mümkün hale geliyor. Bununla beraber solmama garantisine sahip 440 gram Avrupa branda özelliğinden de bahsetmek gerekiyor.

Baskı kalitesi yükseltme

Baskı kalitesi yükseltme amacıyla uygulanması gereken bir diğer şey kullanılan makine. Baskı makinesinin ne kadar profesyonel olduğu büyük bir öneme sahip. Çünkü profesyonel olan bir makinenin uygulanacak olan işlemde büyük bir fayda sağlayacağı anlamına gelir. Yani kağıt kalitesine ek olarak önemsenmesi gereken bir diğer şey baskı makinesi. Çeşitli baskı türlerine yer veren bir şirket olarak en iyi baskı aletlerine yer verdiğimizi açıklamak isteriz.

Baskı işlemi ile beraber büyük bir öneme sahip bir diğer başlık tasarım. Firma, her ne kadar işini en iyi şekilde yapsa da müşteri, tasarıma da önem göstermeli. Eğer tasarım firmamız tarafından oluşturulursa doğru yolu seçmişsiniz demektir. Çünkü ücretsiz grafik tasarım desteği sağlayarak bu alanda müşterilerimizin kaliteli tasarımlara kavuşmasında etkili bir rol oynuyoruz. Özetle elinizde bir grafik tasarım bulunuyor ise bunun gerçekten kaliteli olduğuna emin olmalısınız. Bulunmuyorsa sizler için ekip arkadaşlarımız en iyi tasarımı ortaya koyuyor.

Baskı kalitesi yükseltme amacıyla uygulanabilecek daha pek çok şey var. Bunlardan birisi de baskı için kullanılan malzemeler. Kağıttan bahsettik, makineden bahsettik, tasarımdan dahi bahsettik. Peki baskı için kullanılan renklerden veya diğer malzemelerden söz ettik mi? Bu malzemelerin de bilinmesi gerekiyor. Bir yazıcının kartuşunun kalitesi arttıkça nasıl kaliteli bir baskı işlemi uyguluyor ise matbaa için de aynı durum geçerli. Kaliteli baskı için kaliteli malzemelere yer verilmesi gerekir. Bu sayede insanlar, en iyi kalitede muhteşem bir baskıya sahip olur.

Read More
matbaacılık tarihi

Matbaacılık Tarihi

Matbaa, baskıda önemli yere sahip bir ürün. Bu konu ile beraber sizler için matbaacılık tarihi ile ilgili bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Pek çok baskı tekniği ve ürünü bulunuyor. Basit baskılar için yazıcı kullanılır. Daha kaliteli baskılar için ise daha büyük baskı makinelerine yer verilir. Bunun yanı sıra insanların değerlendirmesi adına karşımıza matbaalar çıkar. Matbaalar, özellikle kitap ve dergi baskısı gibi daha büyük işlemlerde kullanılır.

Matbaa

Matba, görüntü ve metinlerin kağıt gibi yüzeylere baskılanması ve çoğaltılması için kullanılan bir ürün. Matbaa, pek çok amaçla tercih edilebilir. Bunlardan birisi kitap basımı. Günümüzde gördüğümüz birçok kitap matbaa sayesinde basıldı. Ayrıca dergi ve broşür gibi ürünler de matbaa yardımıyla basılabilen şeyler olmakta. Özetle matbaa, teknolojide önemli bir role sahip.

Matbaacılık Tarihi

Matbaa, milattan önce 13. yüzyıldan günümüze kadar geniş bir tarihe sahip bir teknik ve makine. Tarihi incelediğimizde ilk adımların Çinliler tarafından atıldığı görülüyor. Milattan önce 13. yüzyılda Çinliler belgeleri damgalamak için mühürlere yer veriyordu. Tarihin biraz daha derinliklerine indiğimizde mühürleme işleminin milattan önce 1600’lü yıllarda da yapıldığı görülüyor.

Milattan sonra 593 yılında yine Çin’de ağaç oyma tekniği kullanılarak ilk matbaa üretildi. 8. yüzyıla gelindiğinde ise ilk gazete basıldı. 800’lü yıllarda ise Çin, ilk basılı kitabı oluşturarak tarihe geçti. Buna ek olarak bu kitabın İngiliz Kütüphanesi sınırları içerisinde bulunduğunu açıklayalım.

Sizlere matbaacılık tarihi anlatımı yaparken matbaanın batıya doğru yayılmasını da anlatmalıyız. 9. yüzyılı incelediğimizde Uygurların Çinlilerden matbaa aldığı görülüyor. Uygurlar, bu şekilde baskı tekniği kullanmaya başlıyor. Bunun yanı sıra Mısır’da ise 300’lü yıllarda ağaç oyma kalıplarla baskı yapıldığı görülüyor. Bu baskıların Çin’den buraya ulaşıp ulaşmadığı ise uzmanlar arasında tartışılan bir olay.

matbaacılık tarihi

Arap dünyasını incelediğimizde ise bu bölgede dualar için blok baskıların yapıldığı ön plana çıkıyor. Özellikle 9. yüzyıldan sonra bu alanda yayılmaya başlayan baskılar, pek çok kaynağın koruma altına alınması için kullanılmış durumda.

Matbaacılık tarihi incelememizde görsel matbaacılık tarihine de kısaca değinmek gerekir. Görsel baskılar 1400’lü yıllardan sonra yaygınlaşmaya başladı. Bunun için tahta kalıp ile baskı sağlanıyordu. Bir de bakır oyma baskı tekniği mevcuttu. Bu teknik genellikle ince çizgiler sebebiyle harita basımında tercih edilmekteydi. Tahta baskı daha kolay olduğu için genellikle tahta baskıya ağırlık verildi. 16. yüzyılın ilerleyen dönemlerine kadar tahta baskı görsel matbaacılıkta yer aldı.

Avrupa’ya baktığımızda ağaç oyma kumaş baskısının İslam dünyasından buraya yayıldığı belirtiliyor. 15. yüzyıl itibariyle Hollanda, bu işte liderliğe oturan ülkelerden birisi haline geldi. Yani baskı tekniği açısından önemli yeniliklere imza attı. Matbaa, İngiltere’ye ise 1476 yılında ulaştı. 1500 yılında ise İngiltere’de 5 matbaa bulunuyordu. İngiltere, matbaacılıkta ithal ürünlerin kullanılması sebebiyle yerli üretimi desteklemek amacıyla bazı kararlar da almıştı.

Sizlere matbaacılık tarihi başlığından söz ederken Osmanlı dönemini de anlatmak gerekiyor. Osmanlı döneminde ilk matbaa 1493 yılında kullanılmaya başlandı. İspanyol göçmenli iki kardeş tarafından İstanbul’da kurulan matbaa ile beraber ilk kitap 13 Aralık 1493 tarihinde basıldı. İlk matbaanın ardından İstanbul’un yanı sıra Edirne, İzmir ve Selanik illerinde de matbaa çalışmalarına yer verildi. Bu olaylar vasıtasıyla ülkede matbaacılık gelişme gösterdi.

Şunu ifade edelim ki matbaada Türkçe ve Arapça baskı kullanmak o dönemde yasaktı. İlerleyen yıllarda bu baskılara izin verildi. İlk ermeni matbaası 16. yüzyılda kurulurken Rumlar tarafından kurulan ilk matbaa ise 1627 yılında yayın hayatına başladı. İlk Türk matbaası ise 16 Aralık 1727 tarihinde kendine yer verdi.

Read More
renk uyumlulukları

Renk Uyumlulukları

İnsanların göz zevki için renk uyumlulukları tasarımda büyük bir yere sahip. Çünkü renkler ne kadar uyumlu olursa tasarım o harikulade gözükür.

Renklerin dünyasında tasarımları da en iyi şekilde yapmak gerekir. Grafik tasarımlar ne kadar etkili olursa insanlar da o tasarıma hayranlıkla bakar. Bundan dolayı tasarımlarda önemsenmesi gereken kriterlerden birisi de renkler olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Gelin sizlere renklerden bahsedip renklerin uyumluluklarından söz edelim.

Renk

Renk, aslında dalga boylarından oluşan bir şey. Güneşten örnek verelim. Güneş kaynağından çıkan beyaz ışık yani foton, bir nesneye çarptığında bazı olaylara sebep olur. Nesne, yansıttığı rengin dışındaki renkleri emerek kalan rengi dışarıya verir. Örneğin eşya yeşil renk ise gelen diğer renkleri içine çeker ve yeşili yansıtır. Yansıyan renk göze çarpar ve bu şekilde o nesnenin hangi renk olduğu anlaşılır.

Renk dalgaboylarına da kısaca girelim. Birkaç ana renk bulunur. Bu renkler birbirine karışarak farklı renkler oluşturur. En yüksek dalga boyu kırmızı iken azalarak sırayla turuncu, sarı, yeşil, mavi ve mor yer alıyor.

Renk Uyumlulukları

Beyaz

Beyaz renk, neredeyse her renk ile uyumlu olmasıyla öne çıkan bir yapıya sahip. Beyaz, aslında tüm rengi yansıtmasıyla görünür. Yani bir nesne tüm rengi yansıtırsa beyaz olarak görünüyor. Aynı RGB’nin tamamının yansıtıldığında beyaz görünmesi gibi. Beyaz rengin en güzel gittiği renkler arasında siyah, mavi, kırmızı, turuncu ve mor gibi pek çok renk bulunuyor. Özetle beyaz, her renk ile uyumlu görünmeyi başarıyor.

Siyah

İnsanlar renk uyumlulukları arasında siyah rengin de hangi renklerle uyumlu olduğunu araştırmakta. Siyah, bir nesnenin tüm renkleri içine çekmesiyle oluşur. Siyah renk, beyaz gibi birçok renk ile uyumluluğa sahip. Bunlardan birisi beyaz. Siyah ve beyaz renk, ortaya harika sonuçlar çıkarır. Bunun yanı sıra kırmızı, gri ve mor renk siyah ile uyumlu durur.

Gri

Beyaz ve siyahın yanı sıra beyaz ve siyah arasında bir renk olan gri renk de tanınmalı. Gri renk ile beraber pek çok renk uyumluluğu mevcut. Siyah ve beyaz, öncelikli olarak tercih edilmesi gerekir. Gri ile beraber tercih edilebilecek diğer renkler arasında sarı, koyu mavi ve grinin farklı tonu yer almakta.

renk uyumlulukları

Mavi

Tasarımcılar renk uyumlulukları ile birlikte mavi rengi de bilmeli. Mavinin en iyi gittiği renkler arasında beyaz karşımıza çıkıyor. Beyaz ve mavinin yanı sıra koyu mavi ile siyah renk de harika bir görünüm ortaya koyar. Mavi ile beraber sarı renk de güzel bir görüntü oluşturmakta.

Yeşil

Yeşil dendiğinde akla gelen renklerden birisi siyah oluyor. Özellikle koyu ve açık yeşil, siyah ile beraber harika bir uyum sağlıyor. Beyaz ile koyu yeşil ise muazzam bir birleşim oluşturuyor. Yeşil ile beraber giden diğer renkler arasında kahverengi, gri ve pembe bulunuyor.

Kırmızı

Kırmızı, özellikle siyah ile birlikte harika görünmesi ile dikkat çeker. Kullanıcılar arasında renk uyumlulukları dendiğinde akla gelen uyumluluklardan birisi de bu iki renk oluyor. Kırmızı ile beraber beyaz, kahverengi ve pembe renk de güzel duruyor.

Mor

Tasarımcıların bilmesi gerektiği bir diğer renk olan mor, kendi içerisinde harika bir uyum sağlayabilir. Mor beyaz tasarımlar da güzel bir görüntü sunabilir. Bunun yanı sıra mor ile beraber krem rengi, siyah, pembe, turuncu ve yeşil renk de kullanılabiliyor.

Read More
Stok şablon siteleri

Stok Şablon Siteleri

Stok şablon siteleri pek çok amaca hizmet ederek tasarımcıların kaliteli işler yapmasını sağlayan platformlar olmakta. Bu siteleri inceleyelim.

Stok şablon veya tema içerikleri, kullanıcıların yararlanması için yer alan kaynaklar olarak açıklanabilir. Pek çok stok şablon bulunuyor. Bu şablonlardan bazıları ücretsiz olurken bazıları paralı olarak yer almakta. Tasarımcılar, eğer hazır şablon kullanmak istiyor ise çeşitli kaynakları inceleyerek bu anı en iyi şekilde değerlendirebiliyor.

Şablon

Şablon, hazır içerik olarak açıklanabilir. Bu içeriklerin üzerinde genellikle örnek yazılar olur. Kullanıcılar, bu şablonu düzenleyerek istediği hale getirebilir. Örnek vermek gerekirse bir kapak tasarımı şablonunu ele alalım. Bu tasarımın amacı kek tarifi vermesi olsun. Şablonda pek çok görsel, şekil ve yazı bulunur. Yazılar düzenlenir, isteğe bağlı olarak görsel ve şekillerde de düzenleme yapılabilir.

Stok Şablon Siteleri

Freepik

Öne çıkan uygulamalar arasında Freepik yer alıyor. Adından da anlaşılacağı üzere site hem ücretsiz hem ücretli hizmet sağlıyor. Platformdan yararlanırken bazı şablonların ücretsiz bazılarının ücretli olduğunu ifade edelim. Ücretli şablonlar için premium abonelik almak gerekiyor. Ana sayfada arama yapılarak istenilen şablonlara ulaşılabilir. Site içerisinde vektörel çalışma, illüstrasyon, mockup, tema, fotoğraf, font, yazı efekti ve arkaplan gibi pek çok kategori mevcut. Ayrıca kategorilerin alt kategorileri de var.

Template.net

Stok şablon siteleri arasında karşımıza Template.net sitesi de çıkmakta. Bu site, kullanıcıların çeşitli şablonlara ulaşmasını sağlamak için yer almakta. Site aslında oldukça genel. Yani yalnızca tasarım çalışmaları yok, aynı zamanda belgeler ve diğer uygulamalar için de şablonlar var.

Bu siteden faydalanan bir kişi Microsoft Office Word, PDF, Adobe Photoshop, Google Sheets, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, HTML, Instagram hikaye, Twitch kapak ve Twitter gönderi şablonu gibi birçok şablona sahip oluyor. Sitede hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar mevcut.

Stok şablon siteleri

ThemeForest

Karşımıza çıkan bir diğer uygulama ThemeForest olarak yer alıyor. ThemeForest, tasarım şablonlarının yanı sıra daha pek çok şablona yer veren muazzam bir web sitesi. Stok şablon siteleri arasında bulunan bu site, sunduğu pek çok kategori ve proje dosyası ile kendini kanıtlamış durumda. Sitede yer alan şablonlar arasında grafikler, fotoğraflar, 3D dosyalar, videolar, ses dosyaları, kodlar ve web temaları bulunuyor. WordPress temalarına da yer veren bu sitede aklınıza gelebilecek birçok proje dosyasına hızlıca ulaşabilirsiniz. Platform içerisindeki içeriklerin paralı olduğunu ifade etmek isteriz.

Envato Elements

Kaliteli içerikleri ile karşımıza çıkan bir diğer uygulama Envato Elements olarak yer alıyor. Bu sitede video şablonu, stok video, grafik şablonu, sunum şablonu, fotoğraf, grafik ve müzik gibi pek çok nesne yer alıyor. Tasarımcılar, 12 milyondan fazla obje arasından en beğendiğini seçerek o nesneyi kullanmaya başlayabilir. 3D içerikler, fontlar ve web temaları gibi daha pek çok olanağa imkan tanıyan site, gerçekleştirdiği bu adımlar sayesinde tercih edilen bir yapım olmakta.

Envato Elements, abonelik sistemiyle içerikleri indirmeye izin veriyor. Ayda 16,50 dolar karşılığında milyonlarca içerik istenildiği kadar indirilebiliyor. Ayrıca öğrenci olanlar %30 indirim almaya hak kazanıyor.

Motion Array

Karşımıza çıkan bir diğer site olan Motion Array, harika içeriklere yer veren bir platform. Stok şablon siteleri arasında bulunan bu uygulamada video, fotoğraf, grafik, ses ve daha pek çok kategori bulunuyor. Tasarımcılar bu kategoriler arasından istediğini seçerek proje dosyasına sahip olabilmekte.

Read More
Canlı Destek
💬 Size nasıl yardımcı olabilirim
WhatsApp destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirisiniz. 👋